Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
KO Developers Platformuna Hoşgeldin!
OCB

19xx power up store HTC-001 hatası

Önerilen Mesajlar

S.a arkadaşlar.Pusu açınca oyundan [HTC-001] Sorry! Due to Service Maintenance, you may not use this content at moment. hatası alıyorum neden kaynaklanır bu hata acaba?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
S.a arkadaşlar.Pusu açınca oyundan [HTC-001] Sorry! Due to Service Maintenance, you may not use this content at moment. hatası alıyorum neden kaynaklanır bu hata acaba?

PHP veya ASP dosyasında bu hatayı veren kısmı inceleyerek öğrenebilirsin.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
 function hiddenCheck(v, loginData)

{
this.encryptionInput = new com.mgame.webMall.rc4.EncryptionInput();
var _loc4_ = this.encryptionInput.inputData(v,1);
var _loc2_ = _loc4_.split(",");
var _loc5_ = _loc2_[2].split("|")[1];
var _loc3_ = Number(_loc2_[3].split("-")[0]);
if(_loc5_ != "on")
{
this.popupLoad("[HTC-001] " + com.mgame.webMall.text.MainPackageTextDefine.__get__LoginXml_57());
return undefined;
}

client kısmında buraya tekabul ediyor orası.PHP de pusa bu hatayı verdiren kısımı nasıl bulabilirim.Web bilgim fazda yokta iis ten php yayınlıyorum.Xampp ten yayınladıgımdada aynı hatayıda veriyor gerçi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı

{
if(_loc5_ != "on")
{
this.popupLoad("[HTC-001] " + com.mgame.webMall.text.MainPackageTextDefine.__get__LoginXml_57());
return undefined;
}

client kısmında buraya tekabul ediyor orası.PHP de pusa bu hatayı verdiren kısımı nasıl bulabilirim.Web bilgim fazda yokta iis ten php yayınlıyorum.Xampp ten yayınladıgımdada aynı hatayıda veriyor gerçi.

Bende de benzer hatayı verdı bugun exe den kaynaklandıgını dusundum exe degıstırdım load area yı kontrol ettım ve sorunum duzeldı sende deneyebılırsın

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı

{
if(_loc5_ != "on")
{
return undefined;
}

LoadArea.swf dosyasının içerisinde com.mgame.webmall adresini kendi pus adresine yönlendirmediğin için böyle bir hata ile karşı karşıyasın. Dediğim kısmı SWF editör ile bul ve kendi pus ip adresini yaz sorunun çözülecektir..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...