Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
KO Developers Platformuna Hoşgeldin!
YigitHanSen

Yeni açılan konu başlığının altında tarih bulunması hk.

Önerilen Mesajlar

Merhaba

Sn.KODevelopers Yönetimi ve Saygı Değer Dostlarım

Forumunuzda bulunmaktan gerçekten büyük bir zevk alıyorum ve vaktimi sizlerle geçirmek gerçekten güzel... "Anlatılmaz yaşanır!"
Forum için ufak bir önerim olacak benim için önemli sizleri nasıl etkiler bilmiyorum en azından yorumlarınızı paylaşabilirsiniz önerim şu ki

gOJcOFscT-iwcFnnVLhgQg.png

yukarıdaki ek'te bulunan görseldeki kırmızı ile işaretlediğim alanlarda konunun ilk açılma tarihi olması sanıyorum ki faydalı olabilir.
Reply:
Evet için de var ama ilk açılma tarihi konuyu dışardan görüntülerkende olması güzel olacak diye düşünüyorum...
:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
Merhaba

Sn.KODevelopers Yönetimi ve Saygı Değer Dostlarım

Forumunuzda bulunmaktan gerçekten büyük bir zevk alıyorum ve vaktimi sizlerle geçirmek gerçekten güzel... "Anlatılmaz yaşanır!"
Forum için ufak bir önerim olacak benim için önemli sizleri nasıl etkiler bilmiyorum en azından yorumlarınızı paylaşabilirsiniz önerim şu ki

gOJcOFscT-iwcFnnVLhgQg.png

yukarıdaki ek'te bulunan görseldeki kırmızı ile işaretlediğim alanlarda konunun ilk açılma tarihi olması sanıyorum ki faydalı olabilir.
Reply:
Evet için de var ama ilk açılma tarihi konuyu dışardan görüntülerkende olması güzel olacak diye düşünüyorum...
:)

Merhabalar @ yigidsen;

Öneriniz değerlendirmeye alınarak uygun bulundu. Talep ettiğiniz özellik an itibarı ile aktiftir.

M_xdK3r4Rn6HRQTKHzFrbA.png

İyi forumlar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...