Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
YigitHanSen

19xx Client to 1299 Client

Önerilen Mesajlar

Merhaba arkadaşlar
@ RAMBO ile birlikte ortak olarak çalıştığımız 19xx'i 1299'a çevirme işlemlerimiz devam ediyor bazı yerlerde takılı kalıyoruz, Ve teşekkür ederiz ki çok yardımlarınız dokunuyor gerek Özkan gerek Mustafa'nın gerçekten büyük şekilde faydaları dokunuyor. Sorunumu şöyle izah etmek istiyorum
19xx Client'in UI klasörünü unpackledim ve 1299 ile karşılaştırdığımda karşıma çıkan sonuç 19xx Client içerisinde bulanan DXT uzantılı eklerin ikisinde de var olduğu peki nerede yanlış yapıyorum? Bilir kişilerin yardımlarını bekliyorum şimdiden teşekkür ederim. :rolleyes:

GÖRSEL:

lR8YioPtTOqHl4mPPN7ccg.png

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
Exe okuyacagi uifleri Ui_us.tbl uzerinden çeker. Uiflerin okudugu dxt uzerinden skin oluşuyor, bunu düşünerek hareket edersen daha hızlı yol alabilirsin.
Iyi forumlar

yorumun için teşekkür ederim
peki söylediğin sistemde direk tbl üzerinden 1299 a uyarlasak nasıl bir sonuç el de etmiş oluruz?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
yorumun için teşekkür ederim
peki söylediğin sistemde direk tbl üzerinden 1299 a uyarlasak nasıl bir sonuç el de etmiş oluruz?

Direk birebir uyacagini zannetmiyorum illa ki hatalar farkliliklar çıkacaktır. Çünkü 1299 dan 19xx e birçok değişiklik yaptilar yeni ozellikler getirdiler. Deneme yanilma yoluyla tek tek denemen ve hatali, bozuk ve çalışmayan uifleri tek tek elden geçirmen gerekiyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...