Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
KO Developers Platformuna Hoşgeldin!
PENTAGRAM

PENTAGRAM TBL Editör v1.3 [USKO-STKO Güncel, 1098-22xx tüm sürümler]

Önerilen Mesajlar

Alıntı
Ladies and Gentlemen,

Forumumuzun ilk göz ağrılarından "PENTAGRAM TBL Editör"'ün beklenen 1.3 sürümü artık yayında.

v1.2'yi az çok biliyorsunuz. (bilmeyen arkadaşlar ve programın detaylı kullanımı için buraya tıklayın)
Bu sürümde önceki sürümün özellikleri tamamen bulunuyor. 1098-22xx arası bütün sürümlere ait TBL dosyalarını açabilir, düzenleyebilir ve sorunsuz bir şekilde kaydedebilirsiniz.

Reis taiwan ko açılıyor. Menüleri editleyip türkçe yapmak için tbl yi açımında key değişikmiş sanırsam açmıyor. Yardımcı olur musun?
https://54.digeam.com/intro/cbt_event/
Dosya.tc -
https://www.virustotal.com/#/file/e3e988c0add00076df6f2465429d785da7e2b257f0dd6308f7fc874c970a997a/detection

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Admin
"Invalid characters in username." hatası alıyorum yardımcı olur musunuz? @ PENTAGRAM

https://www.kodevelopers.com/duyurular/7353-forum-kurallari-ve-uyelikler-hakkinda-bilgilendirme.html

Yukarıda linkini verdiğim konuda gerekli açıklamalar yapıldı.
Normal Üye ve üstü olmayanlar forumdaki editörlerden yararlanamaz.
Chat üzerinde sabit olarak duruyor o konu neden okumuyorsunuz?
Şunu da belirteyim ben post sayısını yükseltmek için durmadan saçma sapan mesaj atarım yok efendim Normal Üye olurum kurtulurum düşüncesine kapılmayın.
Belli süreler ile foruma hiç bir katkısı olmayan sadece editörler için veyahut her konuya erişim için "Teşekkürler" diye mesaj atmış, bir içerik bile paylaşmamış ise bu kişileri forumdan uzaklaştırıyoruz.
Sen o kadar süre forumda dur her şeye "Teşekkürler" yaz içeriklerden faydalan ama bir tane paylaşım yapma kendine müslüman takıl yok öyle bir dünya eğer ki bir şeylere erişmek istiyorsan sende bu geminin tayfası isen bir şeyler ortaya koyacaksın.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
https://www.kodevelopers.com/duyurular/7353-forum-kurallari-ve-uyelikler-hakkinda-bilgilendirme.html

Yukarıda linkini verdiğim konuda gerekli açıklamalar yapıldı.
Normal Üye ve üstü olmayanlar forumdaki editörlerden yararlanamaz.
Chat üzerinde sabit olarak duruyor o konu neden okumuyorsunuz?
Şunu da belirteyim ben post sayısını yükseltmek için durmadan saçma sapan mesaj atarım yok efendim Normal Üye olurum kurtulurum düşüncesine kapılmayın.
Belli süreler ile foruma hiç bir katkısı olmayan sadece editörler için veyahut her konuya erişim için "Teşekkürler" diye mesaj atmış, bir içerik bile paylaşmamış ise bu kişileri forumdan uzaklaştırıyoruz.
Sen o kadar süre forumda dur her şeye "Teşekkürler" yaz içeriklerden faydalan ama bir tane paylaşım yapma kendine müslüman takıl yok öyle bir dünya eğer ki bir şeylere erişmek istiyorsan sende bu geminin tayfası isen bir şeyler ortaya koyacaksın.

1.si niyetim her konuya teşekkürler yazıp editör veya prosedürlerden yararlanmak değil.
2.si uzun bi aradan sonra dosyaları açmaya karar verdim ve bi yerden başlamak için bir kaç konuya teşekkürler yazdım.
3.sü illaki bizlerde paylaşım yapacağız yardımcı olacağız bilmeyenlere.
4.sü seni uzun yıllardan önce tanırım ve skype dan görüntülü konuşmuşluğumuzda vardır :) o zamanlar senin elinden yaptıklarını ekran görüntüsü alıp kendisi yapmış gibi gösterenleri bana gösterdiğinide unutmadım :)
5.si uzaklaştırabilirsiniz canınız sağolsun. Beni hatırlasan böyle biri olmadığımı bilirsin hemde çok iyi. Adım Tayfun.
6.sı da aklıma gelmiyor onuda sen koyuver.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Admin
1.si niyetim her konuya teşekkürler yazıp editör veya prosedürlerden yararlanmak değil.
2.si uzun bi aradan sonra dosyaları açmaya karar verdim ve bi yerden başlamak için bir kaç konuya teşekkürler yazdım.
3.sü illaki bizlerde paylaşım yapacağız yardımcı olacağız bilmeyenlere.
4.sü seni uzun yıllardan önce tanırım ve skype dan görüntülü konuşmuşluğumuzda vardır :) o zamanlar senin elinden yaptıklarını ekran görüntüsü alıp kendisi yapmış gibi gösterenleri bana gösterdiğinide unutmadım :)
5.si uzaklaştırabilirsiniz canınız sağolsun. Beni hatırlasan böyle biri olmadığımı bilirsin hemde çok iyi. Adım Tayfun.
6.sı da aklıma gelmiyor onuda sen koyuver.

Sana özel bir anlatım yapmadım genel herkes için geçerli oradaki bahsettiğim durumlar.
Yıllar içerisinde çok kişiyle konuştum artık eskilerden kimle konuştuğumu hatırlamıyorum.
Senin gibi gelen oluyor 2 sene önce konuştuk yok söyleydi böyleydi diye ama hatırlamıyorum onun üstünden neler geçiyor.
Hatta 3 gün önce tüm Skype adresimde kim varsa temizledim 10 kişi vardır yoktur öyle diyeyim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
Sana özel bir anlatım yapmadım genel herkes için geçerli oradaki bahsettiğim durumlar.
Yıllar içerisinde çok kişiyle konuştum artık eskilerden kimle konuştuğumu hatırlamıyorum.
Senin gibi gelen oluyor 2 sene önce konuştuk yok söyleydi böyleydi diye ama hatırlamıyorum onun üstünden neler geçiyor.
Hatta 3 gün önce tüm Skype adresimde kim varsa temizledim 10 kişi vardır yoktur öyle diyeyim.
Hatırlamıyorum

Sıkıntı yok ben takılmam böyle şeylere. Ben zaten bu geminin tayfasıydım :) Mustafadan tut eskiden bu forumda bizlerle olan herkesi tanırım. Dediğin gibi kimler gelip geçiyor. Bu arada hesabımı kapatabilirsiniz. İyi çalışmalar diliyorum cümleten.. Saygılar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Admin
Sıkıntı yok ben takılmam böyle şeylere. Ben zaten bu geminin tayfasıydım :) Mustafadan tut eskiden bu forumda bizlerle olan herkesi tanırım. Dediğin gibi kimler gelip geçiyor. Bu arada hesabımı kapatabilirsiniz. İyi çalışmalar diliyorum cümleten.. Saygılar.

Hesabımı kapatın diyorsan editör için burada duruyormuşsun o zaman?
Yoksa ben sana ne diyorum sen ne diyorsun?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...