Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
KO Developers Platformuna Hoşgeldin!
RAMBO

20xx altyapısını Myko haline çevirme hk.

Önerilen Mesajlar

Öncelikle hepinize merhabalar arkadaşlar,

20xx altyapısını kullanarak client taraflı tamamen eskiye çevirsek (Menu, Login Screen vb.) oyun içerisinde de Eski moradon, Colony zone olarak ayarlasak. Database üzerinden yeni itemları tamamen kaldırsak nasıl olur?

Sizce 20xx altyapısını 12xx e çevirmek yapılabilecek bir şey midir?
Herhangi bir dezavantaj ile karşılaşır mıyız? Örnek veriyorum client'i değiştiremezsin yada eski moradon ekleyemezsin gibi bir sorunlar çıkar mı karşımıza?

Bu konuda fikri olan arkadaşlardan yorum bekliyorum. :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
Öncelikle hepinize merhabalar arkadaşlar,

20xx altyapısını kullanarak client taraflı tamamen eskiye çevirsek (Menu, Login Screen vb.) oyun içerisinde de Eski moradon, Colony zone olarak ayarlasak. Database üzerinden yeni itemları tamamen kaldırsak nasıl olur?

Sizce 20xx altyapısını 12xx e çevirmek yapılabilecek bir şey midir?
Herhangi bir dezavantaj ile karşılaşır mıyız? Örnek veriyorum client'i değiştiremezsin yada eski moradon ekleyemezsin gibi bir sorunlar çıkar mı karşımıza?

Bu konuda fikri olan arkadaşlardan yorum bekliyorum. :)

Tamamen yapılabilir, ve yapan arkadaşlar var. Çok zorlanacağını sanmıyorum, fakat eski arayüz dosyalarını, yeni formata uyarlaman gerekebilir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Admin
Üst versiyonlar için Old Colony Zone Map [17xx +]

Yukarıdaki gördüğün konu bir örnek bunun için @ aakinci arkadaşımız bununla uğraşıyordu. UI dosyalarını çevirmişti kendi zevkine göre ve bende ona en eski colony zone haritasını uyarlayıp vermiştim. Anlayacağın üzere yapılır bir durum zor değil.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
Tamamen yapılabilir, ve yapan arkadaşlar var. Çok zorlanacağını sanmıyorum, fakat eski arayüz dosyalarını, yeni formata uyarlaman gerekebilir.

Sizinle daha önce konuştuğumuz gibi source taraflı performans iyileştirmelerini bitirdikten sonra çekinmeden myko haline çevirme işlemine başlayabilirim. İlgi ve alakanız için çok teşekkür ederim.

Alıntı
Üst versiyonlar için Old Colony Zone Map [17xx +]

Yukarıdaki gördüğün konu bir örnek bunun için @ aakinci arkadaşımız bununla uğraşıyordu. UI dosyalarını çevirmişti kendi zevkine göre ve bende ona en eski colony zone haritasını uyarlayıp vermiştim. Anlayacağın üzere yapılır bir durum zor değil.

Verdiğiniz bağlantı adresi aydınlatıcı oldu. O halde client dosyalarını düzenleyerek eskiye çevirmek adına gerekli olan düzenleme programlarını araştırmaya başlasam iyi olacak. Cevabınız için teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...