Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
KO Developers Platformuna Hoşgeldin!
sekacan69

Autocad Online Eğitim 

Önerilen Mesajlar

Site Adı: Autocad Online Eğitim 
Site Adresi: https://www.vektorelbilisim.com.tr/autocad-kursu-autocad-egitimi-uzaktan-egitim

Site Logosu: logo.webp

Mühendislik alanında kullanılan Autocad en temel öğrenilmesi gereken programlardan biridir. Türkiye şartlarında bazı eğitim kurumlarında detaylı bir şekilde öğretim sağlanmamaktadır. Vektörel Bilişim, bu konuda 25 yıllık uzman eğitim kadrosuyla birlikte özenle Autocad eğitim kursu hazırlamıştır. Temel düzeyde anlatım sağlanarak sıfırdan gelişmiş düzeye kadar ders anlatımları bulunmaktadır. Eğitim boyunca 60 saat çalışma ve etüt olarak çalışmalar sağlanmaktadır. Ders video kayıtları sayesinde tekrardan izlenim sağlayarak konularda daha iyi pekiştirme sağlayabilirsiniz.
Autocad eğitiminde önemli detaylardan biri de örnek proje çizimleridir. İş hayatınızda karşılaşabileceğiniz örnek proje çizimleri ve detayları en ince ayrıntısına kadar verilecektir. Autocad online eğitim sonrasında MEB Onaylı Autocad Sertifikasını alacaksınız. Ayrıca eğitimi tamamlasanız bile sınırsız bir şekilde hizmetimizden yararlanabileceksiniz. Detaylı bilgi için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...