Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
Kalavun54

Yapı Denetim Elaman Bul

Önerilen Mesajlar

Site Adı: Denetçi Bul | Yapı Denetim Elaman Bul
Site Konusu: İş verenler ve iş arayanlar arasında daha hızlı bir iletişimi hedefliyoruz.
Site Açılış Tarihi: 2021

Yapı deneticimleri ya da diğer adıyla yapı denetçileri, inşa edilen ve hali hazırda inşa süreci süren binaların standartlara uygun olup olmadığının denetimini gerçekleştiren kişi veya kurumlardır. Ülkemiz aktif bir deprem kuşağında olduğu için yapıların denetlenmesi ve standartlara uygun olarak inşa edilmesi önem arz etmektedir. Özellikle İstanbul, Ankara, İzmir, Adana ve Bursa gibi nüfus yoğunluğunun fazla olduğu şehirlerde yapıların denetlenmesi çok daha fazla önem kazanmaktadır çünkü bu şehirlerde olası bir depremin gerçekleşmesi, nüfus yoğunluğundan dolayı yıkımın boyutlarını arttıracaktır. Denetim firmalarının ve bireysel denetçilerin alanında yetkin olması da bu yüzden önemlidir.

Yapı Deneticimleri inşa edilen binaların depreme dayanıklı olup olmadığını test ederler. Yine binalarda kullanılan malzeme kalitesine ve inşaat sırasında gerekli iş güvenliğinin sağlanıp sağlanmadığının da denetimini gerçekleştirirler. Web sitemiz olan Denetcibul, Yapı denetim eleman bul bağlantısından inşaat şirketlerine hizmet sunarken Yapı denetim iş arayanlar bağlantısından ise yapı denetimi konusunda hizmet veren kişilerin iş bulmasını sağlamak için kurulan aracı bir kuruluştur. İş verenler ile iş arayanlar arasında daha hızlı bir iletişimi hedefleyen web sitemizde aktif 114'ten fazla ilan bulunmaktadır.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...