Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
KO Developers Platformuna Hoşgeldin!
uqurk0c45

Selamın aleyküm ben UĞUR.

Önerilen Mesajlar

Üyelik adı : uqurk0c45

Ad soyad : Uğur Koç

Ülke / Şehir : Türkiye / Manisa

Hakkınızda kısa bilgi : Öncelikle selamın aleyküm ismim Uğur Manisa'da ikamet edip İzmir'de iş hayatımı sürdürmekteyim nakliye şirketim var ve yazılım server kurulum local sever v.b gibi pvp olaylarına hep bir ilgim olmuştur ve boş zamanlarımda öğrenmek birşeyler yapabilmek için uğraş göstermişimdir.Tabikide söylemek gerekirse çok bir bilgim yok ama sizin yardımınızla bende bir şeyler yapabileceğime inanıyorum şimdiden Teşekkür ederim.

E-posta  : [email protected]

Facebook : https://www.facebook.com/ugur.k0c

İnstagram : https://www.instagram.com/uqurk0c/

Ne süredir KO oynuyorsunuz : 10 senedir

Not : Dediğim gibi işlerimden dolayı sadece hafta sonları sadece evde olabiliyorum ve zamanım oldukça burada olmaya çalışıcam ve kendimi geliştirmek için elimden geleni yapıcağım.

IP Adres 176.40.148.225

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Merhaba, forumumuza hoş geldin. Üyeliğinizin onaylanması için sosyal medya hesabınızı ekleyiniz ve sosyal medya hesabının size ait olduğunu teyit etmek amaçlı KODevelopers Facebook sayfasına üyelik isminizi mesaj atınız.
Ayrıca "Arkadaşlar" bölümünü "herkese" açık bir şekilde ayarlayınız.
Üyeliğiniz bir süre sonra onaylanacaktır.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

,

Merhaba, forumumuza hoş geldin. Üyeliğinizin onaylanması için sosyal medya hesabınızı ekleyiniz ve sosyal medya hesabının size ait olduğunu teyit etmek amaçlı KODevelopers Facebook sayfasına üyelik isminizi mesaj atınız.
Ayrıca "Arkadaşlar" bölümünü "herkese" açık bir şekilde ayarlayınız.
Üyeliğiniz bir süre sonra onaylanacaktır.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...