Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
Kalavun54

Elektrikli Forklift

Önerilen Mesajlar

 

Site Adı: Forklift Kiralama Fiyatları Elektrikli İkinci El

Site Konusu: Uzman forklift kiralama fiyatları ile kiralık satılık ikinci 2 el elektrikli akülü TCM forklift satış, servis, yedek parça hizmeti verir.

Forkliftler kullandıkları yakıt türüne göre birçok çeşide sahip makinelerdir. Akülü, LPG’li ve dizel gibi farklı yakıt ve enerji türünü kullanan forkliftler bulunmaktadır. Elektrikli Forklift en çok tercih edilen forklift türleri arasında yer almaktadır. Akü ile çalışan bu makineler genellikle depo, hiper market ve kapalı alanlarda kullanılmaktadır. Dizel forkliftler kapalı alanlarda hava kirliliğine sebep olduğu için büyük kapalı depolarda genellikle Elektrikli Forkliftler kullanılmaktadır.

Çevre dostu olan bu makineler iş gücünü minimuma indirdiği gibi verimi de maksimuma çıkartmak için dizayn edilmiştir. Forkliftlerin manevra kabiliyetleri de birbirinden farklıdır. Üç tekerlekli forkliftlerin manevra kabiliyeti oldukça yüksektir. Forkliftler özellikle işletmeler için bir tercih değil zorunluluktur. İnsana bağlı iş gücünü büyük ölçüde azaltan bu makineler birçok farklı iş kolundaki şirketler tarafından kullanılmaktadır.

Şirketimiz tarafından kiralanan forkliftler en az 48, en fazla 80 volt elektrik tüketimine sahiptir. Makinelerimiz 6 tona kadar ağırlığı taşıyabilmektedir. Yurt dışında üretilen bu ürünlerin LCD göstergesi bulunmaktadır. Bu gösterge üzerinden makinenin durumunu sürekli olarak takip edebilirsiniz.

Forkliftlerde performans, ergonomi ve güvenlik çok önemlidir. Operatörün rahatlığı için koltuğun özel dizayn edilmiş olması gerekmektedir. Performans olarak da makinenin dayanıklı olması ve motor gücünün yüksek olması önemlidir. Güvenlik ise her şeyden önce gelmektedir ve hem taşınan malzemenin hem de operatörün güvenliği için forkliftler özel olarak dizayn edilmiştir.

Uzman Forklift olarak ikinci el forklift satışı, yedek parça satışı ve forklift kiralama gibi hizmetler vermekteyiz. Şirketimizin iletişim adreslerine web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Yine şirketimizin satmış olduğu ürünlerde web sitemizde listelenmektedir.

Sosyal Medya Hesaplarımız

https://tr.pinterest.com/uzmanforklift/

https://twitter.com/UzmanForklift

https://www.instagram.com/uzmanforklift

https://www.facebook.com/uzmanforkliftci/

 

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Konuya katıl

Şimdi gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Bir hesabınız varsa, şimdi oturum açın .

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Yeni Oluştur...