Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
KO Developers Platformuna Hoşgeldin!
etzhel70

Etzhel kimdir?

Önerilen Mesajlar

Üye adı:etzhel70

Ad ve Soyad: Muhammed Balta

Ülke / Şehir: Trabzon

Hakkınızda kısa bilgi: Yaşım 25, aktif olarak futbol hakemliği yapıyorum. Onun haricinde 5 yıldır oyun yazılımıyla ilgileniyorum. Knight online şuanda ilgi alanım ve kaynağa ihtiyacım olduğu için buraya geldim. Bir çok oyun üzerine çalışmalarım oldu. Yazılım bilgim yeterince var. Amatörce şuanda kar amacı gütmeden bu işi yapıyorum çünkü yazılım, kodlar vs. bana eğlenceli geliyor.

E-posta adresiniz:[email protected]

Skype adresiniz: -

Facebook adresiniz: https://www.facebook.com/mbalta/

Referans olan üye: -

Ne kadar süredir Knight Online ile ilgileniyorsunuz?:  10 Yaşımdan beri oyunu oynuyorum. Son 1-2 yıldır knight online nin yazılımı ile ilgileniyorum.

Aktif olarak Knight OnLine oynuyor musunuz?: Hayır

Oynuyorsanız, hangi sunucuda?:-

Yetkinlikleriniz, becerileriniz nelerdir?: Elimi bilgisayarı aldığımdan beri yazılım ilgimi çekmiştir. Lua, c++, python ve php dillerini yeterince biliyorum bu dillere hakimim. Yazılımla ilgilendiğim tam bir takım insanıyım diyebilirim.
Önceki çalışmalarınız, referanslarınız:-

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Merhaba, forumumuza hoş geldin. Üyeliğinizin onaylanması için sosyal medya hesabınızı ekleyiniz ve sosyal medya hesabının size ait olduğunu teyit etmek amaçlı KODevelopers Facebook sayfasına üyelik isminizi mesaj atınız.
Ayrıca "Arkadaşlar" bölümünü "herkese" açık bir şekilde ayarlayınız.
Üyeliğiniz bir süre sonra onaylanacaktır.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

,

Merhaba, forumumuza hoş geldin. Üyeliğinizin onaylanması için sosyal medya hesabınızı ekleyiniz ve sosyal medya hesabının size ait olduğunu teyit etmek amaçlı KODevelopers Facebook sayfasına üyelik isminizi mesaj atınız.
Ayrıca "Arkadaşlar" bölümünü "herkese" açık bir şekilde ayarlayınız.
Üyeliğiniz bir süre sonra onaylanacaktır.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...