Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
YigitHanSen

1299 unpack yapmak istiyorum

Önerilen Mesajlar

merhaba

1299 orjinal client içerisinden çıkan orjinal KnightOnLine.exe'yi kendime göre uyarlamak istiyorum nasıl bir yol izleyebilirim yardımcı olursanız sevinirim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
Basit her yerde unpack ile ilgili konular var 1299 icin zaten 12xx versionda unpack kolay sadece sana güvenligi kaldirmak kaliyor onuda ara bulursun

değerli yorumun için teşekkür ederim hocam ama sorun şu ki hiç bir şey bilmiyorum ve öğrenmek istiyorum hangi programlar ile nasıl bir yol izlemem gerekir bunları öğrenmek istiyorum :(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
forumda paylaşılmış olan 1299 exe var orjinal hali sen direk güvenliği olan bir exeyi unpack edip incelemekmi istiyorsun

1299 setub'u kurdum içinden çıkan exe yi senin de söylediğin gibi unpack edip incelemek istiyorum. bunu yaptıktan sonra Ebenezer'i incelemye başlayacağım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Admin

[1298] KnightOnLine.exe (Unpack & ByPass)

boşuna uğraşma burada paylaştım zaten ayrıca unpack yapman için Windows XP işletim sistemi gerekiyor bunun yanında 1298 versionu Aspack ile packlendiği için onun unpack versionunu bulman gerekiyor. Onu da PEID programı ile KO.exe tarattığında ne ile packlendiğini görebilirsin. Aşağıda verdiğim konuda ise HackShield devre dışı bırakman için ASM paylaşımını da verdim. Forum içerisinde version olarak ayrılmış paylaşım bölümlerine düzgünce göz atınız. Aradığınız herşey mevcut çoğunlukla sabit paylaşımlarda olduğu için göremiyorsunuz. Sabit konulara göz atınız.

[1298] KnightOnLine.exe HackShield ByPass

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

verilen lin giremiyorum
-- mesaja ek olarak --

Alıntı

boşuna uğraşma burada paylaştım zaten ayrıca unpack yapman için Windows XP işletim sistemi gerekiyor bunun yanında 1298 versionu Aspack ile packlendiği için onun unpack versionunu bulman gerekiyor. Onu da PEID programı ile KO.exe tarattığında ne ile packlendiğini görebilirsin. Aşağıda verdiğim konuda ise HackShield devre dışı bırakman için ASM paylaşımını da verdim. Forum içerisinde version olarak ayrılmış paylaşım bölümlerine düzgünce göz atınız. Aradığınız herşey mevcut çoğunlukla sabit paylaşımlarda olduğu için göremiyorsunuz. Sabit konulara göz atınız.

yeti yok

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı

Yetki yok.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...