Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
ratz

Merhaba

Önerilen Mesajlar

Herkese selam.

32 yaşındayım, hem öğretmen hem de müzisyenim. 2005 yılından beridir ara ara bırakmış olsam da oyuna devam ediyorum.

Bugüne kadar pek kafa yorulmamış hasar-defans ilişkisi, anti defansların çalışma mantığı, karakterlerin sınırları gibi konuları araştırmayı seviyorum. Hatta kendimce araştırıp sonuçlarını paylaştığım bir Youtube kanalım bile var. İşte tam olarak bu yüzden aranızdayım.

Kod yazmaktan ya da yazılım bilgisi gerektiren diğer şeylerden pek anlamam. Kendi bilgisayarıma local bir server kurup oyunun ilk haritaları, eski itemler ve buna benzer eski databaselere ait merak ettiğim şeyleri araştırmak istiyorum.

Bunun için de üyeliğimin onaylanmasını ve sizlerin yardımını bekliyorum.

Böyle güzel bir site hazırladığınız için teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Merhaba, forumumuza hoş geldin. Üyeliğinizin onaylanması için sosyal medya hesabınızı ekleyiniz ve sosyal medya hesabının size ait olduğunu teyit etmek amaçlı KODevelopers Facebook sayfasına üyelik isminizi mesaj atınız.
Ayrıca "Arkadaşlar" bölümünü "herkese" açık bir şekilde ayarlayınız.
Üyeliğiniz bir süre sonra onaylanacaktır.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

,

Merhaba, forumumuza hoş geldin. Üyeliğinizin onaylanması için sosyal medya hesabınızı ekleyiniz ve sosyal medya hesabının size ait olduğunu teyit etmek amaçlı KODevelopers Facebook sayfasına üyelik isminizi mesaj atınız.
Ayrıca "Arkadaşlar" bölümünü "herkese" açık bir şekilde ayarlayınız.
Üyeliğiniz bir süre sonra onaylanacaktır.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...