Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
KO Developers Platformuna Hoşgeldin!
donz05

Chaotic Generator farklı item ile çalıştırma...

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar chaotic generator sorunsuz çalışıyor fakat kendime özel bir item yaptım burda kullanmak istiyorum itemexchange itemleri database itemleri herşey eklendi aynı fragment gibi efect2 251 olarak ayarlandı piece_exchangeye yeni stun eklenip yeni itemi burayada kaydettim fakat oyun içerisinde itemi koyuyor fakat start vermiyor kaçırdığım bi noktamı var bu piece_exchange tam olarak ne işe yarar?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bende bır ara ugrasmıstım. Baktım olmadı krowaz kırdırdıgımız npc varya shozın onda denedım oldu. Fıkır olarak ugrasmam dersen orada kolaylıkla deneyebılırsın

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
22 saat önce, byxox yazdı:

bende bır ara ugrasmıstım. Baktım olmadı krowaz kırdırdıgımız npc varya shozın onda denedım oldu. Fıkır olarak ugrasmam dersen orada kolaylıkla deneyebılırsın

valla orjinallik olsun diye uğraşıyorum hacı yoksa npc ye eklemek çok basit galiba bu itemlerin ayrı bir yerde bir kaydı var yada atladığımız bir nokta niye bu kadar basit birşeyi bu kadar dolambaçlı yaparki bu adamlar 😄

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

piece_exchange te en başa eklemek yetmez, alt kısmına da kaç sütunluk bir ödül havuzu tanımladıysanız ona göre id ler tanımlayıp o kadar ödül tanımlaması yapmanız gerekiyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 14.12.2020 at 22:42, aakinci yazdı:

piece_exchange te en başa eklemek yetmez, alt kısmına da kaç sütunluk bir ödül havuzu tanımladıysanız ona göre id ler tanımlayıp o kadar ödül tanımlaması yapmanız gerekiyor.

yazını okudum ve piecenin mantığını anladım hocam miktar ve itemleri ekledim sonuç hüsran itemi koyunca bi türlü roll yapmıyor senden ricam birer örnek vermen mümkünmü zahmet olmazsa eğer şimdiden teşekkür ederim...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hallettim ufak bir hatadan kaynaklanıyormuş çatır çaltır çalışıyor dediğin gibi piece experienceden gereken ayarları tam yapmak lazımmış

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...