Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
eqwa11

19xx server dabanka item ve lvl sıfırlama

Önerilen Mesajlar

her yolu denedim ama bi türlü olmadı nero all ın one v8 le itemlerin üsütne yazayım dedim yine
acaba elinde komple sıfırlama kodu olan varmı banka lvl ınventory ayrıca magıc baglar

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
her yolu denedim ama bi türlü olmadı nero all ın one v8 le itemlerin üsütne yazayım dedim yine
acaba elinde komple sıfırlama kodu olan varmı banka lvl ınventory ayrıca magıc baglar

Bir accountun warehouse'sini sıfırlamak için;

UPDATE WAREHOUSE SET WarehouseData = NULL, strSerial = NULL WHERE strAccountID = 'OyuncuAccountID'

Bir karakterin levelini sıfırlamak için;

UPDATE USERDATA SET Level = 1 WHERE strUserID = 'KarakterAdi'

Bir karakterin inventory'sini sıfırlamak için (komple);

UPDATE USERDATA SET strItem = NULL, strSerial = NULL WHERE strUserID = 'KarakterAdi'

OyuncuAccountID kısmına sıfırlamak istediğin karakterin account ID'si gelecek, KarakterAdi kısmına ise sıfırlamak istediğin karakterin adını yazacaksın.

Birden fazla karakter / account üzerinde işlem yapmak için;

Birden fazla accountun warehouse'sini sıfırlamak için;

UPDATE WAREHOUSE SET WarehouseData = NULL, strSerial = NULL WHERE strAccountID IN ('OyuncuAccountID1,','OyuncuAccountID2','OyuncuAccountID3');

Birden fazla karakterin levelini sıfırlamak için;

UPDATE USERDATA SET Level = 1 WHERE strUserID IN ('KarakterAdi1,','KarakterAdi2','KarakterAdi3');

Birden fazla karakterin inventory'sini sıfırlamak için (komple);

UPDATE USERDATA SET strItem = NULL, strSerial = NULL WHERE strUserID IN ('KarakterAdi1,','KarakterAdi2','KarakterAdi3');

Alternatif olarak, şu komutlarla da aynı işlemi tüm karakter ve accountlar için de yapabilirsin.

Tüm accountların warehouse'lerini sıfırlamak için;

UPDATE WAREHOUSE SET WarehouseData = NULL, strSerial = NULL;

Tüm karakterlerin levellerini sıfırlamak için;

UPDATE USERDATA SET Level = 1;'

Tüm karakterin inventory'sini sıfırlamak için (komple);

UPDATE USERDATA SET strItem = NULL, strSerial = NULL WHERE strUserID = 'KarakterAdi'

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...