Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
KO Developers Platformuna Hoşgeldin!
cmlndz

Game server bağlanti kopmasi ?

Önerilen Mesajlar

Merhabalar şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.

Local hostum da herhangi bir problem yaşamadan saatlerce açık kalan game server sunucuda sanırım 40. dk da felan gameserver bağlantısı kopup tekrar bağlanıyor ODBC kaynaklı bağlantı kopması diye tahmin ediyorum bir kaç deneme yaptım ama faydalı olmadı acaba sunucuda ki bir port ile çakışıyor olabilir mi inilerimde ki portlar ? Ayrıca bazen görüyorum inilerde KO_GAME KO_MAİN olarak farklı odbc kullanılarak ini doldurulmuş bunu neden yapıyorlar gene çakışma olmasın diye mi ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

cmlndz dostum soket sıstemını bır gozden gecırmek lazım. socket.cpp , kosocket.cpp vs bu soketlerı elındekı baska bır source ıle gozden gecırmeyı deneyebılırsın. mesela sexyko ıle bır bak bakalım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
cmlndz dostum soket sıstemını bır gozden gecırmek lazım. socket.cpp , kosocket.cpp vs bu soketlerı elındekı baska bır source ıle gozden gecırmeyı deneyebılırsın. mesela sexyko ıle bır bak bakalım.

Cevabın için teşekkür ederim soketleri kendim düzenlemiştim, yinede kontrol ettim. Servis sağlayıcısı ile görüştüğümde sorunun sunucu kaynaklı olduğu ortaya çıktı bilginiz olsun arkadaşlar.

VPS VDS VEYA DEDİCATED aşağıda başka msql connect görmemeniz lazım.

AfYKGM.png

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...