Jump to content
Araştır
 • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...

ALCEROS

Üye
 • İçerik sayısı

  12
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Puan

  28 [ Bağış Yap ]

Topluluk Puanı

0 Nötr

ALCEROS Hakkında

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. fazlasıyla güzel eline sağlık.
 2. Teşekkürler
 3. Teşekkürler
 4. Teşekkürler
 5. Programı indirdim fazlaca kurcaladım. Eline sağlık güzel program yalnız copy-paste yapınca kaydetme işlemiyor. Rengi kendimiz seçmemiz lazım. SkyColor - Gökyüzü FogColor - Ufuk Cloud1Color - Küçük bulutlar Cloud2Color - Büyük bulutlar Bunlar dışındaki şeyler güneşin parlamasını falan es geçerek söylüyorum herhangi bir işe yaramıyor. Sadece bu 4 ayarı yaparak güzel bir gökyüzü edinebilirsiniz. Ben bunu oyunda gece olunca görüş kısıtlanıyor, buna çözüm olarak indirdim ama geceyi gündüz gibi renklere boyamama rağmen gece olunca tüm objeler hafif kararmaya başlıyor. Şu oyun saatine göre ışık ayarları için ne yapmam gerekiyor?
 6. ALCEROS

  ALCEROS Kimdir?

  Selam, İsmin Emre 27 yaşındayım ve kendimi bildim bileli ko oynuyorum. Bir önceki konumda askere gideceğimi söylemiştim.Askere gittim geldim ve şu an iş arıyorum.iş olmadığı için de ko ile ilgili forumlarda takılmaya başladım.Bu sitenin içerikleri diğerlerini göre daha iyi ve faydalı.Bir kaç içerik ilgimi çekti fakat üyeliğim onaylanmadığı için bakamıyorum.Lütfen bu sefer onaylansın. https://www.facebook.com/AlcerosEmre/
 7. ALCEROS

  Userleri Gizleme

  Client üzerinden userleri nasıl gizleyebilirim?
 8. ALCEROS

  ALCEROS Kimdir?

  Selam. İsmim Emre,26 yaşındayım.Samsun'da yaşıyorum. 2006'dan beri KO oynuyorum.Asasta iyi olduğumu düşünüyorum. Uzunca süre asansör montaj ustalığı yaptım.1 ay sonra askere gideceğim için şu aralar çalışmıyorum.Pandemi olduğu için de vaktimin çoğunu KO oynamakla ve KO forumlarında geçiriyorum.Forumunuza da google üzerinden geldim birkaç konu ilgimi çekti fakat içeriği görüntülemek için mesaj atmam,Tabi mesaj atmak için de üye olmam ve ayrıca burada da kendimi tanıtmam gerekiyormuş:)
×
×
 • Yeni Oluştur...