Jump to content
Araştır
 • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...

MyStikal

Üye
 • İçerik sayısı

  22
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Puan

  939 [ Bağış Yap ]

Topluluk Puanı

1 Nötr

MyStikal Hakkında

 • Doğum Günü 07/23/1989
 1. MyStikal

  Npc Ekleme Sorunu!!!

  Sorun benim eklediğim 255 selling grup zaten oyunda mevcutmuş. Bu yüzden eklediğim npc de bu itemi göremiyormuşum. sundries Zarta nın selling grubuda 255 olduğu için item oraya kaymış.
 2. MyStikal

  19xx npc ye item ekleme[yardım]

  itemsell_table.tbl den gerekli ayarları yaptım. Dbden itemin selling gurubunu eklediğim npc ye göre ayarladım. item_org_us.tbl den itemin npc ayarını yaptım. Fakat hala itemi göremiyorum.
 3. MyStikal

  19xx npc ye item ekleme[yardım]

  Teşekkürler güzel paylaşım
 4. MyStikal

  Npc Ekleme Sorunu!!!

  Teşekkürler hocam.
 5. MyStikal

  [1975] Knight OnLine Client

  Teşekkürler
 6. Merhaba, veri tabanına iki adet npc ekledim isimlerini "zirhci" ve "silahci" olarak verdim. Bunu npcleri eklerken maradonda ki silah npc sini kopyalamıştım. Npc yi maradona koyduğumda görüntüsü eklediğim npc şeklinde geldi burada sorun yok fakat ismi Guard Tower olarak çıkmakta. Diğer bir sorun ise örnek olarak Warior Krowaz Helmet (+1) i bu npc ye eklemek istediğimde itemi göremiyorum. npc nin iSellingGroup değerini 255001 yaptım. itemin grubunu da 255 yaptım item_Org-us.tbl den bu itemi bulup npcgroup değerini 255 yaptım. Fakat gene görünmüyor. Eksik ya da hatalı olarak neyi yapmış olabilirim ?
 7. Teşekkür ederim. Matematiksel mantıkdan kastım kısmen bu söylediğin şeydi. 59 dan 60 a geçmek için 500 apost kesmek, yani 500*expmiktarı = lwl gibi. Oyunun geneline bunu uygulamak için de artık deneye deneye yapıcam.
 8. Kurcalamaya değer sanırım. Teşekkürler
 9. Benim merak ettiğim aslında bu işin matematik kısmı hocam. Yani herhangi bir lwl in istediği exp miktarı ile yaratıkların vereceği exp miktarını mantık olarak nasıl ayarlamak gerekiyor ?
 10. Merhaba, Mar-Ko Online server dosyalarını paylaşmışsınız sanırım. Sourcelerini bulamadım ve bazı gm komutlarında sorun var. Yardımcı olmanız mümkün mü ?

 11. MSSQL 2014+ için connection string Driver={SQL Server};Server=IPADDRESS;Database=DBNAME;User Id=USER;Password=PASSWORD;
 12. MyStikal

  [ISTIRAP] Clientless Source 21xx VB6

  Teşekkürler
 13. Teşekkürler. Orta zorlukta bir db editleme ye çalışıyorum. LWL exp oranlarını nasıl ve neye göre ayarlayabilirim fikir verir misiniz ?
×
×
 • Yeni Oluştur...